Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
SWARK Wózki hydrauliczne (Zestaw) do transportu maszyn, mebli GermanTech (udźwig: 1800 kg) 99724839
SWARK Wózki hydrauliczne (Zestaw) do transportu maszyn, mebli GermanTech (udźwig: 1800 kg) 99724839
SWARK Wózki hydrauliczne (Zestaw) do transportu maszyn, mebli GermanTech (udźwig: 1800 kg) 99724839
SWARK Wózki hydrauliczne (Zestaw) do transportu maszyn, mebli GermanTech (udźwig: 1800 kg) 99724839
SWARK Wózki hydrauliczne (Zestaw) do transportu maszyn, mebli GermanTech (udźwig: 1800 kg) 99724839
SWARK Wózki hydrauliczne (Zestaw) do transportu maszyn, mebli GermanTech (udźwig: 1800 kg) 99724839
Nasz bestseller

SWARK Wózki hydrauliczne (Zestaw) do transportu maszyn, mebli GermanTech (udźwig: 1800 kg) 99724839

Do wyboru
Rozmiar
3 758,88 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
MAŁA ILOŚĆ - Wysyłka w ciągu 24h po sprawdzeniu w magazynie
MAŁA ILOŚĆ - Wysyłka w ciągu 24h po sprawdzeniu w magazynie
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

Więcej rolek można kupić klikając:

- Zestawy transportowe

- Rolki przednie z dyszlem

- Rolki stałe tył

- Rolki obrotowe 360 stopni

 

DANE TECHNICZNE:

Nośność (kg): 1800 / zestaw
Długość / Głębokość: 680
Wysokość (mm): 1070
Wymiary wewnętrzne / pozostałe Wymiary LxWxH (mm): Powierzchnia nośna (LxW): 60×600 mm
Kolor: Czerwony (RAL 3001) / Metal
Materiał: Stal / Guma / Koła poliuretanowe
Dane kół (Standard / Kierownica):
-2×2 kółka.
-Materiał: poliuretan, obręcz stalowa
-Wymiary: 150 mm średnicy, 50 mm szerokości

 

 

Cena dotyczy kompletu 2 sztuk. Prawy i lewy.

 

WÓZEK HYDRAULICZNY DO TRANSPORTU.

Do przenoszenia ciężkich maszyn i mebli, takich jak szafki narzędziowe, sejfy lub inne ciężkie, uciążliwe towary. Wysokiej jakości przekładnia w uchwycie pompy ułatwia podnoszenie wszelkiego rodzaju towarów.

 

GermanTech jest wiodącym dostawcą produktów na bazie niemieckiej techniki i usług. W oparciu o ścisłą współpracę z niemieckimi producentami oraz o dokładną i kompleksową wiedzę na temat rynku, GermanTech jest w stanie zaoferować szeroką gamę niezawodnych produktów i rozwiązań biznesowych.

 

Kategoria SWARK zawiera rodzinę wyposażeń magazynowych o różnych parametrach.
Wyszukaj inne wyposażenia magazynowe wpisując na górze w wyszukiwarce SWARK.

 

Instrukcja obsługi:

DZIĘKUJEMY BARDZO ZA WYBÓR NASZEGO HYDRAULICZNEGO MEBLI DO GAZU. W CELU BEZPIECZEŃSTWA I PRAWIDŁOWEJ DZIAŁANIA PROSIMY O UWAŻNE PRZECZYTANIE INSTRUKCJI PRZED UŻYCIEM.

 
UWAGA: Wszystkie podane tutaj informacje oparte są na danych dostępnych w momencie drukowania. Fabryka zastrzega sobie prawo do modyfikowania własnych produktów w dowolnym czasie bez powiadomienia i bez ponoszenia jakichkolwiek sankcji. Sprawdź w fabryce ewentualne aktualizacje.

 
1. Aplikacja
Ręczna maszyna do przenoszenia mebli została opracowana do podnoszenia i transportu szafek i innych dużych obiektów regularnych. Z tego powodu podpory są pokryte gumą piankową, aby zapobiec transportowi towarów.
Ponieważ hydrauliczne urządzenie do przenoszenia mebli składa się z dwóch jednostek, prostokątne obiekty o różnej długości można przesuwać przy użyciu minimalnej przestrzeni. Ze względu na ciężar szafki na platformie, utrzyma się ona w pozycji, gdy urządzenia stoją pionowo, a rama platformy styka się z bokami.
Taśma zabezpieczająca, która musi być bezpiecznie zamocowana po obu stronach, jest dodatkową absolutną koniecznością.
Uchwyt kierownicy ma pełną blokadę 180 °, co oznacza, że ​​towary mogą być transportowane w dowolnym kierunku. Platformy są podnoszone za pomocą dźwigni pompy; dźwignia ta nie może być używana do ciągnięcia lub pchania BIMOBILU. Platformę opuszcza się, obracając ręczny zawór zwalniający kompaktowego układu hydraulicznego w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Podczas opuszczania platformy należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ prędkość zależy od otworu zaworu, a także od masy przewożonego towaru. Przed pompowaniem systemu w celu podniesienia platform, zawór musi być przekręcony zgodnie z ruchem wskazówek zegara i upewnić się, że jest zamknięty.


 
Jeśli działasz prawidłowo, nasze hydrauliczne urządzenie do przenoszenia mebli pomoże Ci szybko i bezpiecznie przenosić szafki, meble itp.

 

3. Zgromadzenie
Zdejmij sworzeń wideł na wolnym końcu drążka gąsienic, ustaw uchwyty kierownicy równolegle do siebie i popchnij widelec drążka kierowniczego nad ramieniem kierownicy. Następnie wymień uprzednio zdjęty widelec poprzez widelec i ramię i zabezpiecz go rozciętym pierścieniem.
Druga jednostka jest montowana w ten sam sposób.

 

4. Środki ostrożności i przygotowanie
4.1 Podłoga musi być absolutnie równa, gładka i czysta. Nie mogą być nachylone ani nachylone, aby można było je przesunąć. Upewnij się, że wykładziny podłogowe i podłogowe są stabilne względem obciążenia, narzuconego przez ciężar transportowanych mebli.
4.2 Sprawdź, czy szafka lub meble do przewożenia nie zawierają luźnych przedmiotów. Zostaną one usunięte lub zabezpieczone przed opadnięciem z pozycji.
4.3 Sprawdź, czy meble są wystarczająco mocne, aby dwie przeciwległe strony mogły przejąć ciężar elementu przez platformy jednostek transportowych i czy górne podpory jednostek transportowych mogą pomieścić meble, które mają być transportowane, nie uszkadzając ich.
4.4 Znajdź wagę mebli do transportu. Maksymalne obciążenie 1800 kg / para = 900 kg dla każdej jednostki nie może zostać przekroczone.
4.5 Znajdź środek ciężkości mebli do transportu. Wzdłuż podstawy mebla jest decydującym czynnikiem dla ładunku, który pojedyncza jednostka transportowa może unieść, w poprzek podstawy, dla środka jednostki transportowej, oraz w stosunku do wysokości, dla momentu przechylenia, który występuje podczas przesuwania meble. Podczas użytkowania wysokość środka ciężkości nie może przekraczać 0,8 m. Odległość jednostek transportowych od siebie nie może być mniejsza niż 0,5 mi nie większa niż 4,0 m (meble pasów zabezpieczających).
4.6 Nigdy nie używaj tego sprzętu do holowania przez pojazd.

 

5. Obsługa
Przed użyciem należy sprawdzić elementy transportowe pod kątem działania i uszkodzeń. Jeśli widoczne są wady, nie należy używać komponentów. Uszkodzone części należy wymienić.
Ponieważ hydrauliczne urządzenie do mebli składa się z dwóch części, konieczne jest, aby dwie osoby obsługiwały je.
Przed transportem szaf platformy należy opuścić na podłogę, aż jednostki transportowe stoją pionowo.
Wepchnij platformy jednostek pod boczne powierzchnie szafy, aż górna i dolna część ramy platformy transportowej oprze się o nią. Centra platformy muszą znajdować się poniżej środka ciężkości szafy.
Umieść paski zabezpieczające na swoim miejscu i dokręć je. Paski połączą obie jednostki i, jeśli zostaną prawidłowo użyte, zapobiegną ich wysunięciu z ich położenia. Tutaj, końce paska muszą być pod bezpośrednim napięciem, to znaczy, paski nie mogą być ciągnięte wokół krawędzi szafki itp. W razie potrzeby należy zastosować dodatkowy pasek otaczający go. To musi być podawane przez pętle paska na jednostkach. Maksymalny zwis nie powinien jednak przekraczać 200 mm.
Podkręć platformę o około 1 cm i dokładnie sprawdź, czy transportowana szafka stoi stabilnie na platformach. Może trzeba coś zmienić.
Obie platformy muszą być podniesione w tym samym czasie i do tej samej wysokości. Do transportu samą, wysokość od podłogi może wynosić maksymalnie tylko 2 cm. Przesuwając szafki, popchnij tylko jednostki transportowe i wybierz drogę do nowej pozycji szafki, aby w miarę możliwości była ona przesuwana wyłącznie wzdłużnie. Podczas przenoszenia szafek na boki należy zawsze zachować najwyższą ostrożność; istnieje duże ryzyko przechylenia szafek.

 

Szafka transportowa nie może być pozostawiona bez nadzoru, stojąc na sprzęcie; zawsze należy go opuścić na podłogę.
Pasy mocujące można otworzyć tylko wtedy, gdy szafka jest transportowane lub platformy stoją na podłodze.
Nigdy nie używaj tego sprzętu do holowania przez pojazd.

Symbol
99724839
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel